VRH “R”

kryto: 01.09.2019

      předpokládaný termín porodu 30.10.2019

     předpokládaný odběr štěňátek 30.12.2019

Pokud máte zájem o naše štěňátka z tohoto vrhu, můžete si je rezervovat již nyní.
If you are interested in a puppies from this litter you can book them now.

    Rodiče našich štěňátek – Parents of puppies

 

Otec – Father

               Jch.CZ . KVM ” 17
  
    Moonstruck Make Your Movie 

“BOWIE “

      černý pes s hnědou vlohou / black dog carries liver

Zdraví: HD A, ED 0/0, PL 0/0, 

 Health:  (HD A, ED 0/0, PL 0/0, 

Práce / workink: OVVR prospěl, připravuje se na vyšší zkoušky

 

bowie_klubv

Matka – Mother

ChSK, KV

 La Valentino Mia od Ivanského jezera

” MIA”

Zdraví: DKK A/A, DLK 0/0,PL 0/0 skus nůžkový, plnochrupá

Health: HD A, ED 0/0, PL 0/0, full dention, scissors bite

Práce / workink: OVVR prospěla nos 4, KPZ prospěla 178 b. nos 4 

 

mia5   mia6

 

Konečně se s Vámi můžu podělit o radostnou zprávu naše Mia ( La Valentino Mia od Ivanského jezera ) bude mít štěňátka, štěňátka by se měla narodit koncem října. Mám obrovskou radost a moc se na štěňátka těším. Pro mě je to srdeční záležitost a jsem velice ráda, že mi toto spojení Lenka Topolová umožnila. Bowii ( Moonstruck Make Your Movie  je pejsek, kterého jsem pro Miu vybrala je typickým představitelem plemene s ušlechtilou hlavou, standartní výškou, velkým předhrudím a velice milou povahou což je pro mě nejdůležitější…..doufám, že vše dopadne dobře a příroda bude stát při nás….

 

30.09.2019

Dnes pan doktor potvrdil, že MIA očekává štěňátka. Na sonu jsme viděli šest bublinek, tak uvidíme, kolik miminek se narodí. Na štěňátka se moc těšíme. Pokud chcete vidět,  jak štěňátka v bříšku Mii rostou  klikněte na tento odkaz.

Today, the doctor confirmed that Mii is pregnant. Ultrasonics examination shows six bubles. But we will see how many puppies will be bornWe are looking forward to them. If you want to see how puppies are growing in BMii´s bellyclick on this link.

 

10.10.2019

To jsem já Mia a budu Vás informovat o všem co se u nás bude dít . Začínám se kulatět, říká o mě moje panička, miluji pohyb, procházky a samozřejmě házení čehokoliv, také více žeru všechno mě moc chutná mám stále hlad a oni všechno schovávají a asi nevědí, že živým všechno uvnitř mě je to divné občas se i zadejchávám a je mi stále vedro je toto normální, ale panička říká, že je tak ji věřím…… ven chodíme za každého počasí miluji déšť a toho nyní je u nás  dostatek, takže všichni jsou spokojeni….až bude trochu času zase Vám o sobě něco napíšu všechny moc zdravím…..

 

 16.10.2019

46 den

Další zpráva prý se to již blíží říká panička jsem prý moc veliká, ale chutná mi jíst mám stále hlad , ale také sportuji chodím na dvouhodinové procházky a ještě stále se honím za míčky. Je pravda, že doma jsem klidnější a ráda ležím na gauči a dosti tvrdě usnu. Také mi panička připravila nějakou bednu, do které mě stále nutí si jít lehnout, ale mě se ta bedna moc nelíbí, ale zato všem ostatním moc. Hned si tam všichni vlezli a usnuli a já chudák musela spát na zemi je tohle nějaká spravedlnost. Mám fotodokumentaci podívejte se nejsem já to chudinka….

72356810_755240234926742_6875764641100726272_n beta2

 

19.10.2019

49. den