Vrh A

Rodokmen

Matka – Finlandia Black Brianta (Fanny)                         Otec – Whizzbang’s Highway to Hell (Tedy)

fanny                      vrh_a_otec

Otec

Whizzbang’s Highway to Hell

Almanza I Hate Mondays Almanza Far & Flyg
Almanza Glossy Amethyst
Almanza Sweet Georgia Brown Almanza Chasing Rainbows
Almanza Shoot Baby Shoot

Matka

Finlandia Black Brianta

O’Flanagan Vice Versa Flatterhalf Black Dog
O’Flanagan Dra Pa Trissor
Artic Avalanche Black Brianta Almanza Highway Robbery
Aura ze Soutockého luhu

Narodili jsme se 16.03.2010 v Rychnově nad Kněžnou u manželů Klíchových. Naše mamka byla stále v klidu a až do poslední chvíle by si jenom hrála nebo ležela na gauči, asi takto jak je na fotce.

vrhA_01

První přišel na svět modrý pejsek, narodil se 8.08 hodin a vážil 540g a dostal jméno ANDY. Druhá se narodila fenka růžová v 8.40 hodin a vážila 520g a dostala jméno ABBY. Třetí zase fenka oranžová se narodila 8.48 hodin a vážila 310g a dostala jméno ADELA. Čtvrtá zelená fenka se narodila 9.35 hodin, vážila 290g a dostala jméno AGATA. Pátá žlutá fenka se narodila v 10.20hodin vážila 414g dostala jméno AGIRA. Šestá světle fialová fenka se narodila hned za pátou v 10.35 hodin, byla nejmenší a vážila 295g a jmenuje se AJDA . Sedmá červená fenka se narodila 11.45, vážila 380g a jméno dostala ASA. Osmá fenka přišla na svět, až za delší dobu, to si naše Fany myslela, že už porod skončil a chtěla si hrát, hlavně házet klacky a nosila různé aporty. Takže naše fialová AURA přišla na svět 15.55 hodin a vážila 327g. Poslední přišel na svět pejsek světle modrý v 16.15 a vážil 380g a dostal jméno ARTUR. Tak skončil náš den, my jsme byli úplně vyřízení, ale naše Fany si po půlhodině ležení u štěňat řekla dost lenošení a šla si hrát a chtěla, abychom se zapojili i my. Aportování ji po porodu nepřešlo a tak nám nic jiného nezbylo a šli jsme házet. Toto jsou naše štěňátka první den a naše hrdá mamka.

A zase my

Třetí den

Třetí týden začínáme vidět. První vidí fialová Aura, pak zelená. Další den žlutá, červená a pak všichni ostatní. Poslední se na svět začal dívat modrý.

Čtvrtý týden se již všichni pohybujeme, začínáme chodit, štěkat i dokonce vrčíme. Jsme odčerveni, začínají nám růst první zoubky. Po dohodě s našim veterinářem začínáme krmit masem. Pijeme vodu.

Pátý týden začínáme běhat, žereme maso a přílohy Fany kojí třikrát denně. Dobře přibíráme žádné problémy. Začínáme chodit na vycházky.

To je naše kojení, mamka již před námi utíká, má již naší smečky dost.

Na naší terase

Šestý týden jsme očkovaní a mamka nás stále kojí. V sedmém týdnu jsme opět odčerveni a koncem týdne dostáváme poprvé syrová kuřecí křídla, nejprve nevíme co s tím, ale po chvíli už víme jak na to. Velice nám maso chutná jíme ho syrové k tomu zeleninu a ovoce. Vážíme od 5500g do 7000g. Váha už nám nestačí a tak nevíme, jak se budeme vážit dále. Pomalu se připravujeme na nové domovy. Noví páníčkové se na nás přijeli podívat a moc se jim líbíme. Všichni jedem na Moravu jen Andy bude bydlet kousek od domova v Domašíně. Ještě se musíme nechat otetovat a pak ještě očkovat a po osmém květnu hurá do nových domovů.

Modrý pes ANDY v postoji, docela se mu to daří. A ještě v sedu, ale to už se mračí. Prodaný – Domašín.

                                                Růžová ABBY v postoji.                                                         V sedě.

       

                                 Oranžová ADELA v sedmi týdnech.                                           A teď sedí. Prodaná.

Naše zelená AGÁTA v sedmi týdnech v postoji.                                V sedě. Prodaná.

Naše žlutá AGIRA v sedmi týdnech v postoji.                              Také v sedě. Prodaná.

          Světle fialová AJDA v sedmi týdnech v postoji.                      Opět v sedě. Prodaná – Polsko.

Červená AŠA také v postoji v sedmi týdnech.                                     Póza v sedě. Prodaná.

Fialová AURA sedm týdnů v postoji.                                        V sedě. Prodaná.

A nakonec světle modrý ARTUR v postoji sedm týdnů.                 Pózování v sedě. Prodaný.

Dalo nám to dost práce, trpělivosti a času, ale snad vypadáme všichni dost dobře. Hrozně nás to všechny zmohlo a tak jdeme spát.

Dnes 11.5.2010 si přijeli Herzlíkovi pro našeho ANDYHO. Měl velkou radost z nových páníčků a hned s nimi šel do auta. Přejeme mu mnoho pěkných chvil a radosti u nových majitelů a doufám, že budeme stále v kontaktu.

Postupně přicházejí zprávy z Moravy, záplavy nedovolují novým majitelům si přijet pro ostatní štěňata. Postupně odmítají jedno štěně za druhým no prostě hrůza, ale co se dá dělat. Píšeme nové inzerce na naše miláčky. Zatím nic.

Naše fotky v devíti týdnech.

Už je nám deset týdnů a stále čekáme na nové páničky, ale moc si to neberem chodíme na procházky a hrajeme si a paničce ničíme zahradu, už se s tím smířila.

Jsou nám tři měsíce.

Nové fotky jak rosteme do krásy, a proto se stále jen cpeme, abychom vyrostli a stali se z nás krásní flatíci, ale to již jsme nyní. Nebo snad si myslíte něco jiného?

Hrajeme si na zahradě a pomalu jí naší paničce ničíme, ale již si musela za tu dobu zvyknout. Chodíme také na procházky a učíme se posluchat a docela nám to jde.

Také spolu bojujeme která vyhraje.

Jsou nám čtyři měsíce a již jem nám chybí nový domov a přitom se snažíme poslouchat, chodíme pěkně na vodítku na procházky, snažíme se uposlechnout povelů, které nám panička říká. Hrajeme si venku, ale jsme zvyklé i na pobyb v bytě. Hlavně jsme v kuchyni a čekáme co spadne ze stolu.

Jsme hravé, milé, no prostě jsme krásné flatí slečny.

Ještě s naší Vally.

Arturek v novém domově.