Vrh O  “ NERO „

Kryto 19.04 – 20.04.2018

Předpokládané narození štěňátek kolem 18.06.2018

Odběr štěňátek druhá polovina srpna 2018

Pokud máte zájem o naše štěňátka z tohoto vrhu, můžete si je rezervovat již nyní.
If you are interested in a puppies from this litter you can book them now.

Rodiče našich štěňátek – Parents of puppies

 

Otec – Father

Newlin Bonny Dux

ČLP/FCR/2524/2012

Zdraví: HD A, ED 0/0, PL 0/0, Oči – vše negativní, Gonio – negativní, plnochrupý, skus nůžkový, výška 61 cm.

Health:  (HD A, ED 0/0, PL 0/0, eyes clear, gonio free, full d/ention, scissors bite, height 61ccm.

Práce / workink: OVVR prospěl,nos4, PZ I.c, SZVP I.c, BZ I.c

                             nevlin nevlin1

 

Matka – Mother

CHSK

Chiedere Iris od Ivanského jezera

ČLP/FCR/4473/2018

Zdraví: DKK A/A, DLK 0/0,PL 0/0 skus nůžkový, plnochrupá

Health: HD A, ED 0/0, PL 0/0, full dention, scissors bite

Práce / workink: OVVR prospěla nos 4. připravuje se na další zkoušky.

                             hlava irina    postoj irina

Rodokmen – Pedigree

Otec

            Newlin Bonny Dux

Finnflast Bamse Flafts Ninas Ragazzi
Heilurihannan
Beatrice z Chmelového dvora Swallowsflight Coal Entily
Nána z Vlčí stepy

                       Matka

 Chiedere Iris od Ivanského jezera

Susedalens Remington Sendero Steelriver Blazin Hot At Blacktoft
Susedalens Carrie Broadshaw
Abby od Princezny Kačenky Whizzbang´s Higway to Hell
 Finlandia Black Brianta

 

Iris, jak ji doma říkají, mám ve spolumajitelství. S její paničkou jsme se rozhodly, že se budeme snažit tuto fenku uchovnit. Iris je velice typová fena, na výstavách úspěšná s vyrovnanou povahou, veselostí flata a radostí k práci, ale hlavně má veškerá vyšetření ohledně zdraví a vše v pořádku.. Tento záměr se nám podařil a Iris se nám podařilo uchovnit. Začala druhá fáze výběr ženicha. Dlouho jsme se nemohly dohodnout, jakého pejska k naší Iris vybereme. Nakonec jsme vybraly  pejska, který mě na první pohled uchvátil svoji milou povahou, veselostí flata a velkou pracovitostí no prostě láska na první pohled je to šestiletý pejsek a  jmenuje se „Čenda“. Doufám, že jsme vybraly dobře a narodí se krásná, zdravá a veselá flatí miminka. Štěňátka budou vyrůstat  u mě doma. Vše co se bude dít, a jak štěňátka rostou, uvidíte na našich stránkách.

Iris, as we call her at home I co-owned with her owner, we have decided that we will make an affort to have breeding female. Iris is the very typical female. She is very successful at shows. Her character isbalanced with Flat gaiety and joyfulness to work. This is the goal we scored and Iris is a breeding female.Then it began the second phase, selection of groom. We could not agree for a long time who will be chosen for Iris. Finally, we chose a dog who was attractive for both of us. Typically and according to his character as well. He is called „Čenda“. I hope we have made the right choiceAnd healthy and beautiful cheerful Flatbabies will be born.  All what it will happen, and how the puppies will grow you see on our website.

 

Tento vrh dostal výstižné jméno zase italské tentokrát od písmene „N“ „NERO“ v italštině to znamená černý a tento vrh bude černý přejeme mu ať se vše podaří a narodí se krásná a pracovitá štěňátka. Budeme se snažit, aby jsme jim dali v prvních dnech jejich života vše to nejlepší a vybrali pro ně ty nejlepší rodiny.

18.05.2018

Dnes pan doktor potvrdil, že Iris očekává štěňátka. Na sonu bylo vidět šest bublinek, tak uvidíme, kolik miminek se narodí. Na štěňátka se moc těšíme. Pokud chcete vidět, jak štěňátka v bříšku Iris rostou, klikněte na odkaz.

Více zde.

Today, the doctor confirmed that Iris is pregnant. Ultrasonics examination shows six bubles. But we will see how many puppies will be bornWe are looking forward to them. If you want to see how puppies are growing in Iris´s bellyclick on the link.

Read more.